VEGAN MICRO KERATIN leave in

No review
Regular price 1,700 ALL
Regular price Sale price 1,700 ALL

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY? 

Krem zbutes per aplikim pas dushit, pa shpelarje, i pasur...

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY? 

Krem zbutes per aplikim pas dushit, pa shpelarje, i pasur me keratinen mikro-molekulare që mund të depërtojë lehtë në teksturen e flokëve, duke i mbrojtur ata nga faktorë të jashtëm të dëmshëm si lyerja, klori, kripa ose procedurat e stilimit. Gjalpi shea dhe esteret natyralë të jojobës krijojnë një film të hollë në boshtin e flokëve që kontrollon keputjen dhe zbut sipërfaqen. Pro-vitamina B5 dhe agjentët e zbutjes sigurojnë lehtësisht krehjen, i japin lagështi dhe ekstra shkëlqim flokëve.

 

 SI DUHET TA PERDOR?

 Vendosni kremin mbi flokë të lagur ose të thatë nga rrënjët deri te majat për të kontrolluar flokët e djegur dhe për të dhënë stilim. Mos e shpëlani me uje.

 

 INGRENDIENTET

Aqua, alkool Cetearyl, Glicerinë, C9-12 Alkane, Klorur Behentrimonium, Butyrospermum Parkii Butter, Panthenol, Polyquaternium-37, Keratin e Hidrolizuar, Fenoksyetanol, Polideceni i Hidrogjenizuar, Estelat e Jolobës së Hidrolizuar, Asopropetet e Izolit, Jopeta e Isopropës , Klorur Guar, Etilheksilglicerinë, Acid Citrik, Benzoole Natriumi, Linalool, Trideceth Citronellol Hydroxypropyltrimonium

 

Sasia : 150 ml

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY? 

Krem zbutes per aplikim pas dushit, pa shpelarje, i pasur me keratinen mikro-molekulare që mund të depërtojë lehtë në teksturen e flokëve, duke i mbrojtur ata nga faktorë të jashtëm të dëmshëm si lyerja, klori, kripa ose procedurat e stilimit. Gjalpi shea dhe esteret natyralë të jojobës krijojnë një film të hollë në boshtin e flokëve që kontrollon keputjen dhe zbut sipërfaqen. Pro-vitamina B5 dhe agjentët e zbutjes sigurojnë lehtësisht krehjen, i japin lagështi dhe ekstra shkëlqim flokëve.

 

 SI DUHET TA PERDOR?

 Vendosni kremin mbi flokë të lagur ose të thatë nga rrënjët deri te majat për të kontrolluar flokët e djegur dhe për të dhënë stilim. Mos e shpëlani me uje.

 

 INGRENDIENTET

Aqua, alkool Cetearyl, Glicerinë, C9-12 Alkane, Klorur Behentrimonium, Butyrospermum Parkii Butter, Panthenol, Polyquaternium-37, Keratin e Hidrolizuar, Fenoksyetanol, Polideceni i Hidrogjenizuar, Estelat e Jolobës së Hidrolizuar, Asopropetet e Izolit, Jopeta e Isopropës , Klorur Guar, Etilheksilglicerinë, Acid Citrik, Benzoole Natriumi, Linalool, Trideceth Citronellol Hydroxypropyltrimonium

 

Sasia : 150 ml

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!