FACE SCRUB

No review
Regular price 1,500 ALL
Regular price 0 ALL Sale price 1,500 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Scrub i perbere me pluhur bajame dhe kërcell bambuje...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Scrub i perbere me pluhur bajame dhe kërcell bambuje të cilat heqin qelizat e vdekura që grumbullohen në sipërfaqen e lëkurës.
I pasur me ekstraktin e trendafilit, i cili vepron si një anti-inflamator, antioksidant, zbutës, hidratues, ushqyes dhe depërtues aktiv, duke e lënë lëkurën të qetë.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni nje sasi ne duar te lagura me uje dhe me pas masazhojeni me mollezat e gishterinjve ne fytyre te lagesht. Scrubin mund ta mbani 1-2 here ne jave si maske ne fytyre per rreth 15-20 minuta.

INGRENDIENTET

GLYCERIN, AQUA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SHELL POWDER, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, GLYCERYL STEARATE, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL, BAMBUSA ARUNDINACEA STEM EXTRACT, CETEARYL ALCOHOL, HYDRATED SILICA, SODIUM CHLORIDE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, COCONUT ACID, TOCOPHEROL, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, SODIUM SULFATE, GERANIOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE

Sasia : 100 ml

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Scrub i perbere me pluhur bajame dhe kërcell bambuje të cilat heqin qelizat e vdekura që grumbullohen në sipërfaqen e lëkurës.
I pasur me ekstraktin e trendafilit, i cili vepron si një anti-inflamator, antioksidant, zbutës, hidratues, ushqyes dhe depërtues aktiv, duke e lënë lëkurën të qetë.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni nje sasi ne duar te lagura me uje dhe me pas masazhojeni me mollezat e gishterinjve ne fytyre te lagesht. Scrubin mund ta mbani 1-2 here ne jave si maske ne fytyre per rreth 15-20 minuta.

INGRENDIENTET

GLYCERIN, AQUA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SHELL POWDER, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, GLYCERYL STEARATE, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL, BAMBUSA ARUNDINACEA STEM EXTRACT, CETEARYL ALCOHOL, HYDRATED SILICA, SODIUM CHLORIDE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, COCONUT ACID, TOCOPHEROL, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, SODIUM SULFATE, GERANIOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE

Sasia : 100 ml

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!