VITAMIN B

No review
Regular price 1,500 ALL
Regular price 0 ALL Sale price 1,500 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Serum me efikasitet të lartë të pasur me komplekse të...

Size: 15 ML
Size: 15 ML

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Serum me efikasitet të lartë të pasur me komplekse të vitaminës B për të
balancuar lëkurën. Provitamina B5, e njohur për vetitë e saj hidratuese dhe
qetësuese se bashku me vitaminat: B1, B2, B5, B6, B8, B9 , B12 dhe Spirulinën
e pasuruar me proteina, permiresojne funksionin e qelizave. Pastron lëkurën
dhe e le ate te hidratuar dhe te bute. Ideal per lekurat e yndyrshme.

 

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni 1-2 pika serum cdo mengjes dhe mbremje ne fytyre te paster. Keshillohet ta shoqeroni me nje hidrant pas aplikimit te tij.

 

INGRENDIENTET

Ingredients may vary in some cases due to legislative provisions

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Serum me efikasitet të lartë të pasur me komplekse të vitaminës B për të
balancuar lëkurën. Provitamina B5, e njohur për vetitë e saj hidratuese dhe
qetësuese se bashku me vitaminat: B1, B2, B5, B6, B8, B9 , B12 dhe Spirulinën
e pasuruar me proteina, permiresojne funksionin e qelizave. Pastron lëkurën
dhe e le ate te hidratuar dhe te bute. Ideal per lekurat e yndyrshme.

 

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni 1-2 pika serum cdo mengjes dhe mbremje ne fytyre te paster. Keshillohet ta shoqeroni me nje hidrant pas aplikimit te tij.

 

INGRENDIENTET

Ingredients may vary in some cases due to legislative provisions

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!