BackBack

BOTANICAL LUCENT HAIR MASK

Lek 1,900

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?
Nje maske floket teresisht bimore,te pa provuar me pare, si ne koncept, paketim, ingrendient dhe baze. Nje maske me formule bimore nuk ka katione,e as ingrendient sintetik dhe nje produkt qe nuk permban katione, nuk e zbut flokun. Suksesi i i kesaj formule, ka prezantuar nje nivel te larte kondicionimi dhe zbutje ne teksturen e flokut, ku padiskutim vendin e pare ne rezultat dhe ushqim e merr, blendimi me frutat dhe perimet ne te cilen kam hedhur brenda saj.
Ps: IDEALE PER TE GJITHA LLOJET E FLOKEVE DHE SKALPEVE

 

SI DUHET TA PERDOR ?

Aplikojeni kete mask nga rrenja e deri ne majat e flokeve, pas shampos dhe mbajeni per 20 minuta, me pas shplajeni me uje. Per rezultat me te mire, keshillohet te perdoret me nje nder shampot tona.

 

INGRENDIENTET

AQUA (WATER), CETYL ALCOHOL, BRASSICA ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, BRASSICYL ISOLEUCINATE ESYLATE, HYDROLYZED CORN STARCH, BETA VULGARIS (BEET) ROOT EXTRACT, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, PHENOXYETHANOL, PARFUM (FRAGRANCE), VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, LACTIC ACID, SACCHARUM OFFICINARUM (SUGARCANE) EXTRACT, GLYCOLIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, CITRUS MEDICA LIMONUM (LEMON) FRUIT EXTRACT, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT EXTRACT, ACER SACCHARUM EXTRACT, P-ANISIC ACID, MALIC ACID, TARTARIC ACID

 

200 ml