BOTANICAL LUCENT HAIR MASK

No review
Regular price 1,600 ALL
Regular price 1,600 ALL Sale price 1,600 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?
Nje maske floket teresisht bimore,te pa provuar me pare, si ne koncept,...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?
Nje maske floket teresisht bimore,te pa provuar me pare, si ne koncept, paketim, ingrendient dhe baze. Nje maske me formule bimore nuk ka katione,e as ingrendient sintetik dhe nje produkt qe nuk permban katione, nuk e zbut flokun. Suksesi i i kesaj formule, ka prezantuar nje nivel te larte kondicionimi dhe zbutje ne teksturen e flokut, ku padiskutim vendin e pare ne rezultat dhe ushqim e merr, blendimi me frutat dhe perimet ne te cilen kam hedhur brenda saj.
Ps: IDEALE PER TE GJITHA LLOJET E FLOKEVE DHE SKALPEVE

 

SI DUHET TA PERDOR ?

Aplikojeni kete mask nga rrenja e deri ne majat e flokeve, pas shampos dhe mbajeni per 20 minuta, me pas shplajeni me uje. Per rezultat me te mire, keshillohet te perdoret me nje nder shampot tona.

 

INGRENDIENTET

AQUA (WATER), CETYL ALCOHOL, BRASSICA ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, BRASSICYL ISOLEUCINATE ESYLATE, HYDROLYZED CORN STARCH, BETA VULGARIS (BEET) ROOT EXTRACT, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, PHENOXYETHANOL, PARFUM (FRAGRANCE), VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, LACTIC ACID, SACCHARUM OFFICINARUM (SUGARCANE) EXTRACT, GLYCOLIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, CITRUS MEDICA LIMONUM (LEMON) FRUIT EXTRACT, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT EXTRACT, ACER SACCHARUM EXTRACT, P-ANISIC ACID, MALIC ACID, TARTARIC ACID

 

200 ml 

 


The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?
Nje maske floket teresisht bimore,te pa provuar me pare, si ne koncept, paketim, ingrendient dhe baze. Nje maske me formule bimore nuk ka katione,e as ingrendient sintetik dhe nje produkt qe nuk permban katione, nuk e zbut flokun. Suksesi i i kesaj formule, ka prezantuar nje nivel te larte kondicionimi dhe zbutje ne teksturen e flokut, ku padiskutim vendin e pare ne rezultat dhe ushqim e merr, blendimi me frutat dhe perimet ne te cilen kam hedhur brenda saj.
Ps: IDEALE PER TE GJITHA LLOJET E FLOKEVE DHE SKALPEVE

 

SI DUHET TA PERDOR ?

Aplikojeni kete mask nga rrenja e deri ne majat e flokeve, pas shampos dhe mbajeni per 20 minuta, me pas shplajeni me uje. Per rezultat me te mire, keshillohet te perdoret me nje nder shampot tona.

 

INGRENDIENTET

AQUA (WATER), CETYL ALCOHOL, BRASSICA ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, BRASSICYL ISOLEUCINATE ESYLATE, HYDROLYZED CORN STARCH, BETA VULGARIS (BEET) ROOT EXTRACT, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, PHENOXYETHANOL, PARFUM (FRAGRANCE), VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, LACTIC ACID, SACCHARUM OFFICINARUM (SUGARCANE) EXTRACT, GLYCOLIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, CITRUS MEDICA LIMONUM (LEMON) FRUIT EXTRACT, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT EXTRACT, ACER SACCHARUM EXTRACT, P-ANISIC ACID, MALIC ACID, TARTARIC ACID

 

200 ml 

 


Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!