Cleansing Balm

No review
Regular price 1,900 ALL
Regular price Sale price 1,900 ALL

CFARE PRODUKTI ESHTE KY?

Një xhel luksoz e cila, ne kontakt me ujin, shndërrohet në...

CFARE PRODUKTI ESHTE KY?

Një xhel luksoz e cila, ne kontakt me ujin, shndërrohet në një teksture të mëndafshtë për pastrimin tuaj të përditshëm të fytyrës. Një teknologji e re

 për fytyrën që heq butësisht make-up-in dhe papastërtitë, duke e lënë lëkurën të hidratuar dhe të butësi mendafshi. 

E pasuruar me ekstrakt marshmallow, vajin e lule diellit,jojoba oil, rozmarine, dylli i orizit,te cilet mbrojne, qetësojne, pastrojne dhe hidratojne lëkurën.

 

CFARE DUHET TE DI ME TEPER PER KETE PRODUKT?

 

 • 100% pa vajra esenciale, silikone, silikone dhe PEG.
 • 100% pa PEG.
 • 100% pa parfum.
 • 100% pa silikon.
 • 100% pa ngjyrues.
 • 100% pa ingrendient irritues.
 • 98% organik.
 • I certifikuar si Vegan e i pa testuar ne kafshe.
 • I certifikuar  tek okulisti per te konfirmuar se formula nuk eshte aspak irrituese per syte.

 

Madhësia 200 g / 6,76 oz

 

 

SI DUHET TA PERDOR KETE PRODUKT?

 

Cdo mbrëmje, në lëkurë të thatë, përdorni majat e gishtave e për të masazhuar balmin mbi fytyrën dhe sytë. Shtoni ujë për ta aktivizuar, shpëlajeni mirë me ujë të ngrohtë dhe thajeni. Fill pas tij, aplikoni lares me baze ujore. 

Mund të hiqet gjithashtu me një leckë të butë dhe të lagur. 

 

 

INGRENDIENTS:

GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SUCROSE PALMITATE,

BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN CERA, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, AQUA (WATER), ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, ALTHAEA OFFICINALIS (MARSHMALLOW ) LEAF EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, CI 17200, SODIUM CHLORIDE, SODIUM SULFATE

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE PRODUKTI ESHTE KY?

Një xhel luksoz e cila, ne kontakt me ujin, shndërrohet në një teksture të mëndafshtë për pastrimin tuaj të përditshëm të fytyrës. Një teknologji e re

 për fytyrën që heq butësisht make-up-in dhe papastërtitë, duke e lënë lëkurën të hidratuar dhe të butësi mendafshi. 

E pasuruar me ekstrakt marshmallow, vajin e lule diellit,jojoba oil, rozmarine, dylli i orizit,te cilet mbrojne, qetësojne, pastrojne dhe hidratojne lëkurën.

 

CFARE DUHET TE DI ME TEPER PER KETE PRODUKT?

 

 • 100% pa vajra esenciale, silikone, silikone dhe PEG.
 • 100% pa PEG.
 • 100% pa parfum.
 • 100% pa silikon.
 • 100% pa ngjyrues.
 • 100% pa ingrendient irritues.
 • 98% organik.
 • I certifikuar si Vegan e i pa testuar ne kafshe.
 • I certifikuar  tek okulisti per te konfirmuar se formula nuk eshte aspak irrituese per syte.

 

Madhësia 200 g / 6,76 oz

 

 

SI DUHET TA PERDOR KETE PRODUKT?

 

Cdo mbrëmje, në lëkurë të thatë, përdorni majat e gishtave e për të masazhuar balmin mbi fytyrën dhe sytë. Shtoni ujë për ta aktivizuar, shpëlajeni mirë me ujë të ngrohtë dhe thajeni. Fill pas tij, aplikoni lares me baze ujore. 

Mund të hiqet gjithashtu me një leckë të butë dhe të lagur. 

 

 

INGRENDIENTS:

GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SUCROSE PALMITATE,

BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN CERA, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, AQUA (WATER), ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, ALTHAEA OFFICINALIS (MARSHMALLOW ) LEAF EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, CI 17200, SODIUM CHLORIDE, SODIUM SULFATE

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!