DRY SKALP SHAMPOO

No review
Regular price 1,400 ALL
Regular price 1,400 ALL Sale price 1,400 ALL

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Një shampo me formule natyrale,e cila nuk permban SLES-SLS ,...

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Një shampo me formule natyrale,e cila nuk permban SLES-SLS , paraben,silikon apo ingrendient te cilet i bejne alergji lekures dhe skalpit. Shampo eshte e pershtatshme për përdorim të përditshëm, si dhe mundet te perdoret per lëkurë të ndjeshme ose për fëmijë.Si një xhel dush, ai mund të përfshijë agjentë hidratues dhe zbutës ndërsa si shampo, ai mund të përfshijë përbërës shtesë aktivë për kujdesin e flokut. I pasur me Aloe Vera dhe panthenol(Vitamina b5). Shampo ndihmon ne rigjenerimin,pastrimin dhe ekuilibrimin e yndyres dhe zbokthit.Gjithashtu ndihmon ne qetesimin e skalpit ndaj irritimit dhe krruajtjes.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni butesisht për 30 sekonda. Me pas, sholajeni me uje. Përsëriteni nëse është e nevojshme. Shoqerojeni me Maskë për flokë Micro Keratin Anti-frizz Micro keratin për rezultate më të mira.

INGRENDIENTET:

AQUA, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM METHYL OLEOYL TAURATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, POLYQUATERNIUM-7, UREA, NIACINAMIDE,PHENOXYETHANOL, GLYCERIN, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID,
LAVANDULA HYBRIDA OIL, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, OPUNTIA FICUS-INDICA FRUIT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, Eugenol.

 

Sasia : 150 ml

 

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

 

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Një shampo me formule natyrale,e cila nuk permban SLES-SLS , paraben,silikon apo ingrendient te cilet i bejne alergji lekures dhe skalpit. Shampo eshte e pershtatshme për përdorim të përditshëm, si dhe mundet te perdoret per lëkurë të ndjeshme ose për fëmijë.Si një xhel dush, ai mund të përfshijë agjentë hidratues dhe zbutës ndërsa si shampo, ai mund të përfshijë përbërës shtesë aktivë për kujdesin e flokut. I pasur me Aloe Vera dhe panthenol(Vitamina b5). Shampo ndihmon ne rigjenerimin,pastrimin dhe ekuilibrimin e yndyres dhe zbokthit.Gjithashtu ndihmon ne qetesimin e skalpit ndaj irritimit dhe krruajtjes.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni butesisht për 30 sekonda. Me pas, sholajeni me uje. Përsëriteni nëse është e nevojshme. Shoqerojeni me Maskë për flokë Micro Keratin Anti-frizz Micro keratin për rezultate më të mira.

INGRENDIENTET:

AQUA, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM METHYL OLEOYL TAURATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, POLYQUATERNIUM-7, UREA, NIACINAMIDE,PHENOXYETHANOL, GLYCERIN, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID,
LAVANDULA HYBRIDA OIL, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, OPUNTIA FICUS-INDICA FRUIT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, Eugenol.

 

Sasia : 150 ml

 

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!