BackBack

HYALURONIC ACID

Lek 2,200

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Produkti ka perqendrim te larte te Acidit Hyaluronic  dhe provitamin B5. Kontribuon ne minimizimin e rrudhave te lehta, zbehjen dhe krijimin e tyre. Hidratues i shkelqyer.

SI DUHET TA PERDOR ?

Aplikojeni gjatë ditës në fytyrë të pastër me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotesisht nga lekura.

 

INGRENDIENTET

Aqua, pentylene glycol, sodium hyaluronate, panthenol, hydroxyethylcellulose, sodium benzoate, tetrasodium glutamate diacetate, citric acid.

 

Sasia : 40 ml