BackBack

La Déesse Volume Mascara

Lek 2,600

CFARE PRODUKTI ESHTE KY?

Ky eshte rimeli dhe dashuria jone me e madhe e re,e cila denjesisht e ka hapur siparin e kozmetikes. Formula e tij e prodhuar ne MILAN, ITALI me ne funo pas me shume se 2 vitesh, eshte ne doren tone dhe gati per ju.

 

Si duhet ta perdor?

Aplikojeni furcen horizontalisht prej rrenjes ne maje te gerpikeve. Me nje aplikim, rimeli arrine te jape rezultatin e deshiruar, por formula lejon dhe riaplikime te tjera.

 

Ingrendient List

AQUA (WATER), CI 77499 (IRON OXIDES), SYNTHETIC BEESWAX, GLYCERYL STEARATE, VP/EICOSENE COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, CANDELILLA CERA (EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX) STEARIC ACID, PALMITIC ACID, POLYVINYL ALCOHOL, AMINOMETHYL PROPANOL, PVP, PHENOXYETHANOLSODIUM DEHYDROACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID