Matte Lip Liner- BURN OUT

No review
Regular price 800 ALL
Regular price Sale price 800 ALL

CFARE DUHET TE DI PER LAPSIN TUAJ TE BUZEVE?

Kjo formule mat me mbulim...

CFARE DUHET TE DI PER LAPSIN TUAJ TE BUZEVE?

Kjo formule mat me mbulim te plote eshte e formuluar me agjente zbutes per te hidratuar buzet duke mos leshuar kokrriza apo demtuar lekuren e bute te buzeve. Teknologjia e formes se majes se lapsit krijon perkufizimin ideal per çdo forme buzesh. Furça me dy skaje, nje tjeter inovacion per produktin, perzien dhe turbullon ngjyren në persosmeri.

PERDORIMI I SUGJERUAR:

  • Si fillim, perdoni nje zbues kremoz, ose hidratues ne buzet tuaj. Me pas, vijezoni buzet, me pas perdorni furçen me dy skaje per t'u persosur dhe perzier.
  • Aplikojeni vetem si nje ngjyre buzesh ne te gjithe siperfaqen e tyre, ose nen buzekuqin tuaj te preferuar ose shkelqyesin e buzeve.

BENEFITET:

  • Hidraton buzet 
  • Mbulim mat
  • Qendron ne buze per nje kohe te gjate

LISTA E INGRENDIENTEVE:

Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Ozokerite Silica, Mica, Trimethylsiloxysilicate, CI 77491, CI 15850.

PRODHUAR NE MILAN, ITALY per Alexandra Organic, INC.


1.4 g / 0.049 oz

 

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE DUHET TE DI PER LAPSIN TUAJ TE BUZEVE?

Kjo formule mat me mbulim te plote eshte e formuluar me agjente zbutes per te hidratuar buzet duke mos leshuar kokrriza apo demtuar lekuren e bute te buzeve. Teknologjia e formes se majes se lapsit krijon perkufizimin ideal per çdo forme buzesh. Furça me dy skaje, nje tjeter inovacion per produktin, perzien dhe turbullon ngjyren në persosmeri.

PERDORIMI I SUGJERUAR:

  • Si fillim, perdoni nje zbues kremoz, ose hidratues ne buzet tuaj. Me pas, vijezoni buzet, me pas perdorni furçen me dy skaje per t'u persosur dhe perzier.
  • Aplikojeni vetem si nje ngjyre buzesh ne te gjithe siperfaqen e tyre, ose nen buzekuqin tuaj te preferuar ose shkelqyesin e buzeve.

BENEFITET:

  • Hidraton buzet 
  • Mbulim mat
  • Qendron ne buze per nje kohe te gjate

LISTA E INGRENDIENTEVE:

Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Ozokerite Silica, Mica, Trimethylsiloxysilicate, CI 77491, CI 15850.

PRODHUAR NE MILAN, ITALY per Alexandra Organic, INC.


1.4 g / 0.049 oz

 

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!