OILY HAIR SHAMPOO

No review
Regular price 1,400 ALL
Regular price 1,400 ALL Sale price 1,400 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Një shampo me formule natyrale,e cila nuk permban SLES-SLS , paraben,silikon...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Një shampo me formule natyrale,e cila nuk permban SLES-SLS , paraben,silikon apo ingrendient te cilet i bejne alergji lekures dhe Eskalpit. Shampo eshte e pershtatshme për përdorim të përditshëm, si dhe mundet te perdoret per lëkurë të ndjeshme ose për fëmijë.Shampo permban Ingrendient qetesues per skalpin si dhe balancojne pH e skalpit,duke parandaluar keshtu yndyren.

 

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni pak sasi ne flok te lagur dhe masazhoni fillimisht skalpin e me pas majat e flokeve. Perseriteni kete veprim per 2 here.


INGRENDIENTET

 AQUA, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM METHYL OLEOYL TAURATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, PROPYLENE GLYCOL, POLYQUATERNIUM-7, PHENOXYETHANOL, BUTYLENE GLYCOL, PEG-120 METHYL GLUCOSE TRIOLEATE, PARFUM, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM CHLORIDE, LACTIC ACID, CITRIC ACID, CITRUS MEDICA LIMONUM FRUIT EXTRACT, PROPANEDIOL, FAEX EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, METHYL OLEATE, ALCOHOL, MELISSA OFFICINALIS LEAF OIL, Limonene.

Sasia : 250 ml

 

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Një shampo me formule natyrale,e cila nuk permban SLES-SLS , paraben,silikon apo ingrendient te cilet i bejne alergji lekures dhe Eskalpit. Shampo eshte e pershtatshme për përdorim të përditshëm, si dhe mundet te perdoret per lëkurë të ndjeshme ose për fëmijë.Shampo permban Ingrendient qetesues per skalpin si dhe balancojne pH e skalpit,duke parandaluar keshtu yndyren.

 

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni pak sasi ne flok te lagur dhe masazhoni fillimisht skalpin e me pas majat e flokeve. Perseriteni kete veprim per 2 here.


INGRENDIENTET

 AQUA, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM METHYL OLEOYL TAURATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, PROPYLENE GLYCOL, POLYQUATERNIUM-7, PHENOXYETHANOL, BUTYLENE GLYCOL, PEG-120 METHYL GLUCOSE TRIOLEATE, PARFUM, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM CHLORIDE, LACTIC ACID, CITRIC ACID, CITRUS MEDICA LIMONUM FRUIT EXTRACT, PROPANEDIOL, FAEX EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, METHYL OLEATE, ALCOHOL, MELISSA OFFICINALIS LEAF OIL, Limonene.

Sasia : 250 ml

 

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!