BackBack

SCALP SCRUB

Lek 1,800

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Scrub per skalpin, me kokerriza te imeta, te cilat nuk e irritojne apo demtojne sebumin. Perfekt per detoksfikimin e skalpit. Granulat e kripës së detit largojnë në mënyrë efektive zbokthin, yndyren dhe aromat e pakendshme ne skalp duke dhene ndjesinë e relaksit dhe pastërtisë absolute. I pasur me acide yndyrore, i cili ruan lagështinë natyrale në skalp duke i dhene ketij te fundit shkelqim dhe shendet.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni perpara shampos, një sasi të bollshme në skalp te lagesht dhe masazhoni lehtë me lëvizje të buta rrethore per rreth 1 minuta e me pas, shpëlajeni koken me uje te ngrohte.

 

INGRENDIENTET

GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, AQUA, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, GLYCERYL STEARATE,
CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL, CETEARYL ALCOHOL, HYDRATED SILICA, PHENOXYETHANOL, PARFUM,
CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHEROL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, SODIUM
SULFATE, Benzyl salicylate, Coumarin, Butylphenyl methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene.

Sasia : 200 ml