The Curl Reformers Set

No review
Regular price 4,500 ALL
Regular price 4,800 ALL Sale price 4,500 ALL (-6%)

Cfare seri eshte ky?

3 Formulim i luksoze me përmbajtje të lartë natyrale me përbërës selektivë...

Cfare seri eshte ky?

3 Formulim i luksoze me përmbajtje të lartë natyrale me përbërës selektivë që përmirësojne kaçurrelat pa i demtuar ato. Ky set eshte i pasuruar me vaj brazilian Andiroba që njihet për vetitë e tij qetësuese të kokës. Rezultatet e testeve klinike të polisahariteve komplekse-aminoacide-urea-nikotinat treguan një efekt të jashtëzakonshëm në boshtin e flokëve. Pas 4 javësh përdorimi, u zbulua një përmirësim i rëndësishëm në elasticitetin e flokëve që rrit mirëqenien e tyre dhe lë një butësi të mëndafshtë duke shmangur keshtu keptjen dhe demtimin e tyre.

Ky set i lë flokët jashtëzakonisht të hidratuar, të butë, me shkëlqim të mahnitshëm

 

Si të përdorni setin “The Curl Reformers” ?

 • Si fillim perdorni shampon The Curl Reformers. Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht për 30 sekonda, më pas shpëlajeni me ujë. Përsëriteni nëse është e nevojshme.

 

 • Me pas, aplikoni kremin zbutes The Curl Reformers.

Përdorni një sasi të vogël për flokët e larë dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në majat e flokëve tuaj. Kaloni gishtat ose një krehër me dhëmbë të gjerë nëpër skajet e flokëve për të punuar në kondicioner.

 • Pas dushit, aplikoni kremin stilues The Curl Reformers. Aplikoni kremin e stilimit të kaçurrelave në flokë të lagur, duke lëvizur floket lart e poshtë për rezultat maksimal. Sigurohuni që të përdorni sasinë e duhur të kremit për kaçurrela: nese përdorni shumë pak dhe nuk do të përhapet në mënyrë të barabartë; nese përdorni shumë do të yndyrosen. Kur flokët të thahen, do të keni kacurrela që i rezistojnë lagështirës dhe thatësisë.

 

INGREDIENTS

 

 • AQUA, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, SODIUM CHLORIDE, STARCH HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, GLYCERIN, HEXYLENE GLYCOL, PARFUM, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, SODIUM BENZOATE, COCONUT ACID, PANTHENOL, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM LACTATE, UREA, LACTIC ACID, SODIUM ISETHIONATE, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MANGIFERA INDICA FRUIT EXTRACT, SODIUM GLUCONATE, SODIUM GLYCOLATE, GLUCOSE, FRUCTOSE, POTASSIUM SORBATE, COCAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, LEVULINIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, BENZOIC ACID, SUCROSE, DEXTRIN, P-ANISIC ACID, ALANINE, GLUTAMIC ACID, ASPARTIC ACID, TOCOPHEROL, HEXYL NICOTINATE

 

 • AQUA, CETYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, BRASSICA ALCOHOL, POLYQUATERNIUM-37, MANGIFERA INDICA SEED BUTTER, HEXYLENE GLYCOL, HYDROGENATED POLYDECENE, TRIETHYL CITRATE, BRASSICYL ISOLEUCINATE ESYLATE, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, STARCH HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, BENZOIC ACID, GLUCOSE, FRUCTOSE, TRIDECETH-6, SODIUM GLUCONATE, UREA, SODIUM LACTATE, SODIUM HYDROXIDE, LACTIC ACID, SUCROSE, DEXTRIN, ALANINE, GLUTAMIC ACID, ASPARTIC ACID, HEXYL NICOTINATE
 • Aqua, CETEARYL ALCOHOL, DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PHENOXYETHANOL, CARAPA GUA ANENSIS SEED OIL, PARFUM, CAPRYLYL GLYCOL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, ADANSONIA DIGITATA SEED OIL, SODIUM HYDROXIDE.

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

Cfare seri eshte ky?

3 Formulim i luksoze me përmbajtje të lartë natyrale me përbërës selektivë që përmirësojne kaçurrelat pa i demtuar ato. Ky set eshte i pasuruar me vaj brazilian Andiroba që njihet për vetitë e tij qetësuese të kokës. Rezultatet e testeve klinike të polisahariteve komplekse-aminoacide-urea-nikotinat treguan një efekt të jashtëzakonshëm në boshtin e flokëve. Pas 4 javësh përdorimi, u zbulua një përmirësim i rëndësishëm në elasticitetin e flokëve që rrit mirëqenien e tyre dhe lë një butësi të mëndafshtë duke shmangur keshtu keptjen dhe demtimin e tyre.

Ky set i lë flokët jashtëzakonisht të hidratuar, të butë, me shkëlqim të mahnitshëm

 

Si të përdorni setin “The Curl Reformers” ?

 • Si fillim perdorni shampon The Curl Reformers. Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht për 30 sekonda, më pas shpëlajeni me ujë. Përsëriteni nëse është e nevojshme.

 

 • Me pas, aplikoni kremin zbutes The Curl Reformers.

Përdorni një sasi të vogël për flokët e larë dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në majat e flokëve tuaj. Kaloni gishtat ose një krehër me dhëmbë të gjerë nëpër skajet e flokëve për të punuar në kondicioner.

 • Pas dushit, aplikoni kremin stilues The Curl Reformers. Aplikoni kremin e stilimit të kaçurrelave në flokë të lagur, duke lëvizur floket lart e poshtë për rezultat maksimal. Sigurohuni që të përdorni sasinë e duhur të kremit për kaçurrela: nese përdorni shumë pak dhe nuk do të përhapet në mënyrë të barabartë; nese përdorni shumë do të yndyrosen. Kur flokët të thahen, do të keni kacurrela që i rezistojnë lagështirës dhe thatësisë.

 

INGREDIENTS

 

 • AQUA, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, SODIUM CHLORIDE, STARCH HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, GLYCERIN, HEXYLENE GLYCOL, PARFUM, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, SODIUM BENZOATE, COCONUT ACID, PANTHENOL, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM LACTATE, UREA, LACTIC ACID, SODIUM ISETHIONATE, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MANGIFERA INDICA FRUIT EXTRACT, SODIUM GLUCONATE, SODIUM GLYCOLATE, GLUCOSE, FRUCTOSE, POTASSIUM SORBATE, COCAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, LEVULINIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, BENZOIC ACID, SUCROSE, DEXTRIN, P-ANISIC ACID, ALANINE, GLUTAMIC ACID, ASPARTIC ACID, TOCOPHEROL, HEXYL NICOTINATE

 

 • AQUA, CETYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, BRASSICA ALCOHOL, POLYQUATERNIUM-37, MANGIFERA INDICA SEED BUTTER, HEXYLENE GLYCOL, HYDROGENATED POLYDECENE, TRIETHYL CITRATE, BRASSICYL ISOLEUCINATE ESYLATE, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, STARCH HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, BENZOIC ACID, GLUCOSE, FRUCTOSE, TRIDECETH-6, SODIUM GLUCONATE, UREA, SODIUM LACTATE, SODIUM HYDROXIDE, LACTIC ACID, SUCROSE, DEXTRIN, ALANINE, GLUTAMIC ACID, ASPARTIC ACID, HEXYL NICOTINATE
 • Aqua, CETEARYL ALCOHOL, DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PHENOXYETHANOL, CARAPA GUA ANENSIS SEED OIL, PARFUM, CAPRYLYL GLYCOL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, ADANSONIA DIGITATA SEED OIL, SODIUM HYDROXIDE.

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!