The Curl Reformers Shampoo

No review
Regular price 1,600 ALL
Regular price 1,600 ALL Sale price 1,600 ALL

Cfare shampo eshte kjo?

Një shampo prium-luksoze me surfaktant të butë që pastron butësisht pa e...

Cfare shampo eshte kjo?

Një shampo prium-luksoze me surfaktant të butë që pastron butësisht pa e tharë skalpin. I përshtatshëm për kujdesin e përditshëm.
E pasuruar me polisaharide të niseshtëse së patates, te cilat hidratojne flokët duke i lënë të butë dhe me shkëlqim. Për shkak të pranisë së saharideve me kombinimin natyral te aminoacide bejne te mundur kujdesin e flokëve të lodhur/dëmtuar të cilëve u mungon elasticiteti dhe forca për shkak të procedurave invazive të parukerisë.

 

Si të përdorni shampon e flokëve The Curl Reformers?

 

Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht për 30 sekonda, më pas shpëlajeni me ujë. Përsëriteni nëse është e nevojshme. Mund të vazhdoni me kondicionerin e flokëve The Curl Reformers dhe kremin stilues The Curl Reformers për rezultate më të mira.

Shmangni kontaktin me sy. Vetëm për përdorim të jashtëm.

 

INGREDIENT LIST

AQUA, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, SODIUM CHLORIDE, STARCH HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, GLYCERIN, HEXYLENE GLYCOL, PARFUM, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, SODIUM BENZOATE, COCONUT ACID, PANTHENOL, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM LACTATE, UREA, LACTIC ACID, SODIUM ISETHIONATE, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MANGIFERA INDICA FRUIT EXTRACT, SODIUM GLUCONATE, SODIUM GLYCOLATE, GLUCOSE, FRUCTOSE, POTASSIUM SORBATE, COCAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, LEVULINIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, BENZOIC ACID, SUCROSE, DEXTRIN, P-ANISIC ACID, ALANINE, GLUTAMIC ACID, ASPARTIC ACID, TOCOPHEROL, HEXYL NICOTINATE

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

Cfare shampo eshte kjo?

Një shampo prium-luksoze me surfaktant të butë që pastron butësisht pa e tharë skalpin. I përshtatshëm për kujdesin e përditshëm.
E pasuruar me polisaharide të niseshtëse së patates, te cilat hidratojne flokët duke i lënë të butë dhe me shkëlqim. Për shkak të pranisë së saharideve me kombinimin natyral te aminoacide bejne te mundur kujdesin e flokëve të lodhur/dëmtuar të cilëve u mungon elasticiteti dhe forca për shkak të procedurave invazive të parukerisë.

 

Si të përdorni shampon e flokëve The Curl Reformers?

 

Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht për 30 sekonda, më pas shpëlajeni me ujë. Përsëriteni nëse është e nevojshme. Mund të vazhdoni me kondicionerin e flokëve The Curl Reformers dhe kremin stilues The Curl Reformers për rezultate më të mira.

Shmangni kontaktin me sy. Vetëm për përdorim të jashtëm.

 

INGREDIENT LIST

AQUA, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, SODIUM CHLORIDE, STARCH HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, GLYCERIN, HEXYLENE GLYCOL, PARFUM, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, SODIUM BENZOATE, COCONUT ACID, PANTHENOL, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM LACTATE, UREA, LACTIC ACID, SODIUM ISETHIONATE, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MANGIFERA INDICA FRUIT EXTRACT, SODIUM GLUCONATE, SODIUM GLYCOLATE, GLUCOSE, FRUCTOSE, POTASSIUM SORBATE, COCAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, LEVULINIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, BENZOIC ACID, SUCROSE, DEXTRIN, P-ANISIC ACID, ALANINE, GLUTAMIC ACID, ASPARTIC ACID, TOCOPHEROL, HEXYL NICOTINATE

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!