The Curl Reformers- Styling Cream

No review
Regular price 1,600 ALL
Regular price Sale price 1,600 ALL

 

Cfare stilluesi eshte ky produkt?

Formulim i pasur dhe kremoz me përmbajtje...

 

Cfare stilluesi eshte ky produkt?

Formulim i pasur dhe kremoz me përmbajtje të lartë natyrale me përbërës selektivë që përmirësojne kaçurrelat pa i demtuar ato.
Jepini flokëve tuaj kaçurrelat e mrekullueshme që meritoni. I pasuruar me vaj brazilian Andiroba që njihet për vetitë e tij qetësuese të kokës. Ky vaj me shumë përdorime i lë flokët jashtëzakonisht të hidratuar, të butë, me shkëlqim të mahnitshëm

 

Si të përdorni stiluesin The Curl Reformers?

Aplikoni kremin e stilimit të kaçurrelave në flokë të lagur, duke lëvizur floket lart e poshtë për rezultat maksimal. Sigurohuni që të përdorni sasinë e duhur të kremit për kaçurrela: nese përdorni shumë pak dhe nuk do të përhapet në mënyrë të barabartë; nese përdorni shumë do të yndyrosen. Kur flokët të thahen, do të keni kacurrela që i rezistojnë lagështirës dhe thatësisë.

Përdoret për të gjitha llojet e flokëve kaçurrelë.

 

INGREDIENTS

AQUA, CETEARYL ALCOHOL, DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PHENOXYETHANOL, CARAPA GUA ANENSIS SEED OIL, PARFUM, CAPRYLYL GLYCOL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, ADANSONIA DIGITATA SEED OIL, SODIUM HYDROXIDE.

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

 

Cfare stilluesi eshte ky produkt?

Formulim i pasur dhe kremoz me përmbajtje të lartë natyrale me përbërës selektivë që përmirësojne kaçurrelat pa i demtuar ato.
Jepini flokëve tuaj kaçurrelat e mrekullueshme që meritoni. I pasuruar me vaj brazilian Andiroba që njihet për vetitë e tij qetësuese të kokës. Ky vaj me shumë përdorime i lë flokët jashtëzakonisht të hidratuar, të butë, me shkëlqim të mahnitshëm

 

Si të përdorni stiluesin The Curl Reformers?

Aplikoni kremin e stilimit të kaçurrelave në flokë të lagur, duke lëvizur floket lart e poshtë për rezultat maksimal. Sigurohuni që të përdorni sasinë e duhur të kremit për kaçurrela: nese përdorni shumë pak dhe nuk do të përhapet në mënyrë të barabartë; nese përdorni shumë do të yndyrosen. Kur flokët të thahen, do të keni kacurrela që i rezistojnë lagështirës dhe thatësisë.

Përdoret për të gjitha llojet e flokëve kaçurrelë.

 

INGREDIENTS

AQUA, CETEARYL ALCOHOL, DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PHENOXYETHANOL, CARAPA GUA ANENSIS SEED OIL, PARFUM, CAPRYLYL GLYCOL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, ADANSONIA DIGITATA SEED OIL, SODIUM HYDROXIDE.

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!