VITAMIN B

Lek 1,500 – Lek 2,000

15 ML15 ML
20 ML20 ML
Lek 1,500

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Serum me efikasitet të lartë të pasur me komplekse të vitaminës B për të
balancuar lëkurën. Provitamina B5, e njohur për vetitë e saj hidratuese dhe
qetësuese se bashku me vitaminat: B1, B2, B5, B6, B8, B9 , B12 dhe Spirulinën
e pasuruar me proteina, permiresojne funksionin e qelizave. Pastron lëkurën
dhe e le ate te hidratuar dhe te bute. Ideal per lekurat e yndyrshme.

 

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikoni 1-2 pika serum cdo mengjes dhe mbremje ne fytyre te paster. Keshillohet ta shoqeroni me nje hidrant pas aplikimit te tij.

 

INGRENDIENTET

Ingredients may vary in some cases due to legislative provisions