ANTI-AGING MOISTURISER SPF 50

No review
Regular price 3,000 ALL
Regular price 0 ALL Sale price 3,000 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem për mbrojtjen nga dielli i fytyrës dhe i trupit me filtra UVA-UVB...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem për mbrojtjen nga dielli i fytyrës dhe i trupit me filtra UVA-UVB të
performancës së lartë dhe SPF 50 të matur in-vivo. Eshtë një krem ​​ me një
strukturë kadifeje që përhapet lehtësisht pa krijuar një ndjenjë të yndyrshme
ne lekure. E pasuruar me vaj kokosi, vitaminë E dhe lëng aloe vera. Pak
aromatizues ,pa alergene. Testuar dermatologjikisht. Mbahet në një vend të
freskët dhe të thatë.

SI DUHET TA PERDOR ?

Aplikojeni butesisht, me mollezat e gishterinjve ne lekure te paster cdo 3 ore. Keshillohet qe produkti te shoqerohet nga  nje produkt tjeter me teksture me te lehte si nje serum.

INGRENDIENTET

Aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, octocrylene, butyl methoxydibenzoylmethane, cetearyl alcohol, cocos nucifera oil, c12-15 alkyl benzoate, potassium cetyl phosphate, dibutyl adipate, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, glycerin, benzyl alcohol, butyrospermum parkii butter, cetearyl glucoside, glyceryl stearate, peg-100 stearate, glyceryl undecylenate, xanthan gum, parfum, caprylyl glycol, tocopherol, dehydroacetic acid, helianthus annuus seed oil, tetrasodium glutamate diacetate, glucose, aloe barbadensis leaf juice, BHT

 

Sasia : 50 ml

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem për mbrojtjen nga dielli i fytyrës dhe i trupit me filtra UVA-UVB të
performancës së lartë dhe SPF 50 të matur in-vivo. Eshtë një krem ​​ me një
strukturë kadifeje që përhapet lehtësisht pa krijuar një ndjenjë të yndyrshme
ne lekure. E pasuruar me vaj kokosi, vitaminë E dhe lëng aloe vera. Pak
aromatizues ,pa alergene. Testuar dermatologjikisht. Mbahet në një vend të
freskët dhe të thatë.

SI DUHET TA PERDOR ?

Aplikojeni butesisht, me mollezat e gishterinjve ne lekure te paster cdo 3 ore. Keshillohet qe produkti te shoqerohet nga  nje produkt tjeter me teksture me te lehte si nje serum.

INGRENDIENTET

Aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, octocrylene, butyl methoxydibenzoylmethane, cetearyl alcohol, cocos nucifera oil, c12-15 alkyl benzoate, potassium cetyl phosphate, dibutyl adipate, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, glycerin, benzyl alcohol, butyrospermum parkii butter, cetearyl glucoside, glyceryl stearate, peg-100 stearate, glyceryl undecylenate, xanthan gum, parfum, caprylyl glycol, tocopherol, dehydroacetic acid, helianthus annuus seed oil, tetrasodium glutamate diacetate, glucose, aloe barbadensis leaf juice, BHT

 

Sasia : 50 ml

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!