BackBack

MOISTURISER FOR COMBINATION SKIN SPF 15

Lek 1,800

Krem për mbrojtjen nga dielli i fytyrës dhe i trupit me filtra UVA-UVB të
performancës së lartë dhe SPF 30 të matur in-vivo. Eshtë një krem ​​ me një
strukturë kadifeje që përhapet lehtësisht pa krijuar një ndjenjë të yndyrshme
ne lekure. E pasuruar me vaj kokosi, vitaminë E dhe lëng aloe vera. Pak
aromatizues ,pa alergene. Testuar dermatologjikisht. Mbahet në një vend të
freskët dhe të thatë.

Sasia : 50 ml