BackBack

HYDRATE CREAM -DRY SKIN

Lek 1,500

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

 Krem hidratant me baze te lehte dhe te pasur . I përshtatshëm per lekurat e thata. Perfshihet ne produktet natyrale,sepse permban përbërës aktivë dhe ekstrakte botanike. Eshte i pasur me vaj ulliri, gjalpë shea, xhel aloe vera dhe ekstrakt kamomili.

 

SI DUHET TA PERDOR?

Shkundeni mirë para përdorimit. Vendosni kremin lehtesisht në fytyrë te pastruar mire dhe aplikojeni me mollezat e gishterinjve ne menyre kurikulare.

 

INGRENDIENTET

Aqua, glycine soja oil, cetyl alcohol, cetearyl isononanoate, glyceryl stearate, gyeerth Wyceryl, stearate citrate, myristyl myrlstate, olca curopaca fruit oil, butyrospermum park butter, phenoxycthanol, cera alba, sodium stearoyl glutamate, aloc barbadensis leaf juet xanthan gum, benzyl alcohol, ethylhexylglycerin, sodlum gluconate, chamomila renta Lower extract, sodium benzoate, citric acid, potnssium sorbatc.

 

Sasia: 50 ml