HYDRATE CREAM- OILY & COMBINATION SKIN

No review
Regular price 1,500 ALL
Regular price 0 ALL Sale price 1,500 ALL

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem hidratues me baze oil free e teksture te lehte, pa...

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem hidratues me baze oil free e teksture te lehte, pa ingrentient irritues dhe te demshem per lekuren. Permban bizabalol, i njohur për vetitë anti-inflamatore dhe antimikrobike. Ndikon ne permiresimin e pamjes se lëkurës te yndyrshme, mixe dhe problematike. Bashkeveprimi gjithashtu i Vitamines B5 dhe acidit hialuronik, ndihmojnë epidermën të rrisë nivelet e lagështisë së saj.

 

SI DUHET TA PERDOR?

Shkundeni mirë para përdorimit. Vendosni kremin lehtesisht në fytyrë te pastruar mire dhe aplikojeni me mollezat e gishterinjve ne menyre kurikulare.

 

INGRENDIENTET

Aqua. C12 16 alcohols, bchenyl alcobol, coco caprylate, caprylle caprie Iri propanediol, palmltic acid, glycerin, hydrogenated lecithin. caprylyl ru undecylenate, xanthan gum, triethıyl citrate, benzoic acid, tocopherol., allsufoi, Aluconate, lheliantlhus onnuus sced oil, sodium lhyaluronate.

 

Sasia: 50 ml

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

Krem hidratues me baze oil free e teksture te lehte, pa ingrentient irritues dhe te demshem per lekuren. Permban bizabalol, i njohur për vetitë anti-inflamatore dhe antimikrobike. Ndikon ne permiresimin e pamjes se lëkurës te yndyrshme, mixe dhe problematike. Bashkeveprimi gjithashtu i Vitamines B5 dhe acidit hialuronik, ndihmojnë epidermën të rrisë nivelet e lagështisë së saj.

 

SI DUHET TA PERDOR?

Shkundeni mirë para përdorimit. Vendosni kremin lehtesisht në fytyrë te pastruar mire dhe aplikojeni me mollezat e gishterinjve ne menyre kurikulare.

 

INGRENDIENTET

Aqua. C12 16 alcohols, bchenyl alcobol, coco caprylate, caprylle caprie Iri propanediol, palmltic acid, glycerin, hydrogenated lecithin. caprylyl ru undecylenate, xanthan gum, triethıyl citrate, benzoic acid, tocopherol., allsufoi, Aluconate, lheliantlhus onnuus sced oil, sodium lhyaluronate.

 

Sasia: 50 ml

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!