Lip Buffer Set

No review
Regular price 1,500 ALL
Regular price 1,800 ALL Sale price 1,500 ALL (-17%)

Cfare produkti eshte ky?

Zbutes dhe maske buzesh, e pajisur me nje furce te bute me...

Cfare produkti eshte ky?

Zbutes dhe maske buzesh, e pajisur me nje furce te bute me dhembeza silikoni, miqesore me lekuren, per eksfolimin dhe pastrimin absolut te lekures se buzeve nga qelizat e vdekura. Formula e tij, e pasur me polimere organik dhe acide yndyrore i ofrojne lekures nje hidratim dhe rikuperim te menjehershem, duke i mbajtur keto te fundit shume te buta dhe vitale.

Si duhet ta perdor kete produkt?

 • Aplikojeni si pjesë e rutinës tuaj të përgatitjes së kujdesit të buzeve, çdo ditë.
 • Shtrydhni një sasi të vogël produkti në aplikues.
 • Masazhojeni butësisht produktin në buzë në një lëvizje rrethore. 
 • Mos e shtrydhni tubin gjatë fërkimit.
 • Lëreni produktin të përthithet plotësisht përpara se të aplikoni produkte të tjera.
 • Fshijeni aplikatorin  me nje leter të pastër dhe të thatë pas çdo përdorimi.

Lista e Ingredienteve

Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Styrene/ Isoprene Copolymer, Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate, Tridecyl Trimellitate, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate,  Fluorphlogopite, Ethylhexylglycerin, Tin Oxide.

Pesha e PRODUKTIT

 • 10 ml - 0.33 fl oz

PRODHUAR NE MILANO, ITALI.

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

Cfare produkti eshte ky?

Zbutes dhe maske buzesh, e pajisur me nje furce te bute me dhembeza silikoni, miqesore me lekuren, per eksfolimin dhe pastrimin absolut te lekures se buzeve nga qelizat e vdekura. Formula e tij, e pasur me polimere organik dhe acide yndyrore i ofrojne lekures nje hidratim dhe rikuperim te menjehershem, duke i mbajtur keto te fundit shume te buta dhe vitale.

Si duhet ta perdor kete produkt?

 • Aplikojeni si pjesë e rutinës tuaj të përgatitjes së kujdesit të buzeve, çdo ditë.
 • Shtrydhni një sasi të vogël produkti në aplikues.
 • Masazhojeni butësisht produktin në buzë në një lëvizje rrethore. 
 • Mos e shtrydhni tubin gjatë fërkimit.
 • Lëreni produktin të përthithet plotësisht përpara se të aplikoni produkte të tjera.
 • Fshijeni aplikatorin  me nje leter të pastër dhe të thatë pas çdo përdorimi.

Lista e Ingredienteve

Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Styrene/ Isoprene Copolymer, Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate, Tridecyl Trimellitate, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate,  Fluorphlogopite, Ethylhexylglycerin, Tin Oxide.

Pesha e PRODUKTIT

 • 10 ml - 0.33 fl oz

PRODHUAR NE MILANO, ITALI.

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!