BackBack

PINK CLAY MASK

Lek 1,500

CFARE LLOJ PRODUKTI ESHTE KY?

E përkryer për llojet e lëkurës së thatë dhe të ndjeshme, Pink Clay është një

kombinim shumë i butë i Baltes se Kuqe dhe te Bardhë. Të pasura me minerale,

përfshirë Silicën, maskat Pink Clay ndihmojnë në rivendosjen dhe rimbushjen e

lëkurës me lagështi, nxjerr papastërtitë dhe ekstraktimin e butë të çehreve me

strukturën e tij pak kokrrizore.

SI DUHET TA PERDOR?

Aplikojeni 1-2 here ne jave ne te gjithe fytyren me mollezat e gishterinjve. E mbani rreth 15-20 minuta dhe me pas shpelajeni fytyren me uje te bollshem.

INGRENDIENTET:

PINK CLAY MASK


Sasia : 50 ml