The Curl Reformers- Conditioner

No review
Regular price 1,600 ALL
Regular price Sale price 1,600 ALL

 

Cfare zbutesi eshte ky?

Një formulim premium për flokë me shkëlqim. Dy në një,...

 

Cfare zbutesi eshte ky?

Një formulim premium për flokë me shkëlqim. Dy në një, kondicioner dhe maskë.

Formulim me përbërës aktivë 100% natyralë. Rezultatet e testeve klinike të polisahariteve komplekse-aminoacide-urea-nikotinat treguan një efekt të jashtëzakonshëm në boshtin e flokëve.

Pas 4 javësh përdorimi, u zbulua një përmirësim i rëndësishëm në elasticitetin e flokëve që rrit mirëqenien e tyre dhe lë një butësi të mëndafshtë duke shmangur keshtu keptjen dhe demtimin e tyre.

 

Si të përdorni zbutesin e flokëve The Curl Reformers?

Përdorni një sasi të vogël për flokët e larë dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në majat e flokëve tuaj. Kaloni gishtat ose një krehër me dhëmbë të gjerë nëpër skajet e flokëve për të punuar në kondicioner.

Lëreni të qëndrojë në flokët tuaj për 1 minutë dhe shpëlajeni mirë.

 

INGREDIENTS

AQUA, CETYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, BRASSICA ALCOHOL, POLYQUATERNIUM-37, MANGIFERA INDICA SEED BUTTER, HEXYLENE GLYCOL, HYDROGENATED POLYDECENE, TRIETHYL CITRATE, BRASSICYL ISOLEUCINATE ESYLATE, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, STARCH HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, BENZOIC ACID, GLUCOSE, FRUCTOSE, TRIDECETH-6, SODIUM GLUCONATE, UREA, SODIUM LACTATE, SODIUM HYDROXIDE, LACTIC ACID, SUCROSE, DEXTRIN, ALANINE, GLUTAMIC ACID, ASPARTIC ACID, HEXYL NICOTINATE

The system consists of two serums (A and B) that work synergistically to address different aspects of pigmentation. This versatility allows for a tailored approach to individual skin needs.

 

Cfare zbutesi eshte ky?

Një formulim premium për flokë me shkëlqim. Dy në një, kondicioner dhe maskë.

Formulim me përbërës aktivë 100% natyralë. Rezultatet e testeve klinike të polisahariteve komplekse-aminoacide-urea-nikotinat treguan një efekt të jashtëzakonshëm në boshtin e flokëve.

Pas 4 javësh përdorimi, u zbulua një përmirësim i rëndësishëm në elasticitetin e flokëve që rrit mirëqenien e tyre dhe lë një butësi të mëndafshtë duke shmangur keshtu keptjen dhe demtimin e tyre.

 

Si të përdorni zbutesin e flokëve The Curl Reformers?

Përdorni një sasi të vogël për flokët e larë dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në majat e flokëve tuaj. Kaloni gishtat ose një krehër me dhëmbë të gjerë nëpër skajet e flokëve për të punuar në kondicioner.

Lëreni të qëndrojë në flokët tuaj për 1 minutë dhe shpëlajeni mirë.

 

INGREDIENTS

AQUA, CETYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, BRASSICA ALCOHOL, POLYQUATERNIUM-37, MANGIFERA INDICA SEED BUTTER, HEXYLENE GLYCOL, HYDROGENATED POLYDECENE, TRIETHYL CITRATE, BRASSICYL ISOLEUCINATE ESYLATE, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, STARCH HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, BENZOIC ACID, GLUCOSE, FRUCTOSE, TRIDECETH-6, SODIUM GLUCONATE, UREA, SODIUM LACTATE, SODIUM HYDROXIDE, LACTIC ACID, SUCROSE, DEXTRIN, ALANINE, GLUTAMIC ACID, ASPARTIC ACID, HEXYL NICOTINATE

Share information about your brand with your customers. Describe a product, make announcements, or welcome customers to your store.

You may also like

Recently Viewed Products

Sorry, there are no products!